Babaria
           

W ZGODZIE Z NATURĄ

babaria lab5Nasza polityka jakości obejmuje cztery obszary: wysoką jakość produkcji, bezpieczeństwo pracy, dbałość o środowisko naturalne i bezpieczeństwo produktów.

Nie wszystkie firmy kosmetyczne decydują się na produkcję kosmetyków, które w swoim składzie zawierają tak delikatne i trudne w obróbce komponenty, jakimi niewątpliwie są produkty pochodzenia naturalnego w najczystszej i najlepszej postaci. Aby móc cieszyć się bogactwem natury, trzeba odpowiednio wyselekcjonować i skoncentrować komponenty tak, aby dawały jak najlepsze rezultaty ostatecznym odbiorcom. Nasze Laboratoria codziennie dbają o to, aby połączenie tych składników było idealne i gwarantowało najwyższą skuteczność. Babaria to kosmetyki najwyższej jakości, które powstają z pasji do natury i chęci pomocy wszystkim, którzy dbają o swoją skórę i borykają się z jej niedoskonałościami. Wiemy, że w naturze można znaleźć wiele rozwiązań, aby taką pomoc zaoferować. Dlatego też zdecydowaliśmy się podjąć wyzwanie tak trudnej produkcji i nieustannie robimy to już od dwóch pokoleń.

Laboratoria z linią produkcyjną zajmują ponad 7000m², gdzie badania i wytwarzanie kosmetyków odbywają się w idealnie sterylnych warunkach, pod stałą kontrolą wykluczającą jakiekolwiek skażanie mikrobiologiczne. Perfekcyjne warunki produkcji gwarantują najwyższą jakość kosmetyków. Naturalne składniki wymagają odpowiedniego przygotowania ze względu na ich delikatność i skomplikowany proces produkcji.

Proces umieszczania produktów w opakowaniach odbywa się całkowicie automatycznie w sterylnych, specjalnie przygotowanych pomieszczeniach, które gwarantują zachowanie 100% wartości kosmetyku, wykluczając jakiekolwiek zanieczyszczenia i skażenia. Nad gwarancją bezpieczeństwa produkcji czuwają specjalnie przygotowane komputery, które w przypadku jakichkolwiek zakłóceń przerywają proces produkcji i nie dopuszczają do jakichkolwiek nieprawidłowości.

 
Snake Venom
Aloe Vera
Rosa Mosqueta
Snail Extract
Gold&Caviar
Men
Twenty
Natural Hair Line

Programmed by MK Communications