Babaria
           
Twenty (4 produktów)

BODEGON FRUTAL 1Pielęgnacja skóry w wieku pomiędzy 20 a 30 rokiem życia to nie tylko wyzwanie dla przemysłu  kosmetycznego, ale przede wszystkim dla każdego młodego człowieka. Kiedy nasza skóra wygląda młodo nie myślimy wówczas o czasie, który upływa oraz nie pielęgnujemy jej w wystarczający sposób. Jednakże w życiu każdego z nas jest to jeden z najważniejszych etapów, który rzutuje bardzo często na nasz wygląd, zdrowie i samopoczucie w przyszłości. Zdrowa, zadbana i piękna skóra jest gwarantem dobrego wyglądu na dużo dłużej. W celu zapewnienia optymalnej ochrony i dostarczenia odpowiednich składników prezentujemy serię produktów, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom różnego rodzaju skór i ich problemów. Systematyczna pielęgnacja i stosowanie mogą zagwarantować odpowiednią ochroną przed działaniem wolnych rodników, utratą jędrności, elastyczności i odpowiedniego kolorytu. To bogactwo naturalnych składników, które działają wielopoziomowo i wielowymiarowo gwarantując odżywienie, regenerację i dostarczenie odpowiednich substancji w głąb skóry.TWENTY Krem do skóry mieszanej z ekstraktem z owoców granatu 50ml:
Zastosowanie: Twarz

Specjalnie opracowany krem przez laboratoria Babaria dla grupy osób w wieku 20 – 30 lat. Jest to propozycja, która gwarantuje wysoki poziom ochrony oraz zawartość aktywnie działających składników.
Czytaj więcej >>>>


TWENTY Krem do skóry suchej z ekstraktem z owoców malin 50ml:
Zastosowanie: Twarz

Specjalnie opracowany krem przez laboratoria Babaria dla grupy osób w wieku 20 – 30 lat. Jest to propozycja skierowana do wszystkich, którzy borykają się z problemem bardzo suchej skóry, szukając jednocześnie produktu lekkiego i niezwykle skutecznego
Czytaj więcej >>>>


TWENTY Krem do skóry tłustej z ekstraktem z grejpfruta 50ml:
Zastosowanie: Twarz

Specjalnie opracowany krem przez laboratoria Babaria dla grupy osób w wieku 20 – 30 lat. Jest to propozycja, która gwarantuje skórze tłustej i trądzikowej odpowiedni poziom składników aktywnych i ich działani
Czytaj więcej >>>>


TWENTY Krem nawilżający z avocado 50ml:
Zastosowanie: Twarz

Specjalnie opracowany krem przez laboratoria Babaria dla grupy osób w wieku 20 – 30 lat. Jest to propozycja skierowana do każdego rodzaju skóry, która wymaga głębokiego nawilżenia.
Czytaj więcej >>>>Snake Venom
Aloe Vera
Rosa Mosqueta
Snail Extract
Gold&Caviar
Men
Twenty
Natural Hair Line

Programmed by MK Communications